За перші 6 місяців 2017 року в Україні ввели в експлуатацію 270 мегават потужностей сонячних та вітрових електростанцій, що у понад 2 рази більше ніж за аналогічний період 2017 року та на 12 мегават більше, ніж за весь 2017 рік.

За перші 6 місяців 2017 року в Україні ввели в експлуатацію 270 мегават потужностей сонячних та вітрових електростанцій, що у понад 2 рази більше ніж за аналогічний період 2017 року та на 12 мегават більше, ніж за весь 2017 рік.

Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

Більша частина нових об’єктів альтернативної енергетики — сонячні електростанції. Загальна потужність введених в експлуатацію з початку року сонячних панелей складає 206 мегават.

Потужність нових вітрових електростанцій в Україні склала 50 мегават. Крім цього, побудували малих гідроелектростанцій та біоелектростанцій, загальною потужністю 13 мегават.

«Загалом, з початку 2015 року по кінець другого кварталу 2018 року введено в експлуатацію 677 мегават потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 мільйонів євро», — йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова хоче побудувати одну з найбільших сонячних електростанцій у Європі неподалік Дніпра.

Як повідомлялось, 26 квітня в Україні ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в Україні, потужність якої складе 50 мегават.

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

Раніше в Ощадбанку анонсували нову кредитну програму на встановлення домогосподарствами сонячних електростанцій.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Також у державному Укренерго анонсували  будівництво енергоакумулюючих станцій загальною потужністю 2,5 гігават енергії. Необхідність у будівництві акумуляторів пояснюють зростанням частки генерації електроенергії з відновлювальних джерел.

Поділитись: