Кандидатка у депутати від партії «Слуга народу» Ірина Борзова
Фото:

Ірина Борзова/Facebook

На окрузі №14 у Вінницькій області перемогла кандидатка від «Слуги народу» Ірина Борзова, яка має бізнес в анексованому Криму, а її батько — продюсер гумористичного шоу «Ліга сміху».

Після підрахунку 100% бюлетенів Борзова набирає понад 30%.

В оприлюдненій ЦВК біографії кандидатки йдеться, що вона фізична особа — підприємець, безпартійна, проживає у Вінниці.

Як повідомляє «Українська правда», Борзова займається постачанням готових страв, наданням майна в оренду та організацією різних заходів і розваг.

Батько кандидатки — Наум Баруля — один з керівників шоу «Ліга сміху», яке виробляє студія «Квартал 95» разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Серед бізнес-партнерів батька Борзової є колишні бізнес-партнери і соратники президента Володимира Зеленського Тімур Міндіч, Сергій та Борис Шефіри. Також Баруля очолював українську філію «Клубу веселих та кмітливих» (КВК) і досі значиться керівником двох українських підприємств російського ведучого Олександра Маслякова.

Борзова та її батько володіють ТОВ «Профіль-Н», яке зареєстроване в анексованому Судаку і займається діяльністю ресторанів. Після окупації Криму фірму перереєстрували за російським законодавством.  

Як свідчить бухгалтерська звітність, з 2014 року прибуток цієї фірми постійно зростав, у 2017 році «Профіль-Н» заплатила до російського бюджету близько 275,4 тисячі рублів податків і внесків.

Чоловік «Борзової» — Сергій Борзов — голова Державного управління справами. У 2016 році журналісти Bihus.info дізналися, що ДУС виділило подружжю Борзових квартиру площею 190 квадратних метрів, попри забезпеченість родини.

Згідно з електронною декларацією Борзова за 2018 рік, подружжя досі користується цим житлом, а крім того ще має у власності або користуванні декілька будинків, квартир та машин.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки майже 90% бюлетенів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», а «Батьківщина» обігнала партію Порошенка. Також проходить в нову Раду «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: