Життя / Здоров'я

Від свободи немає щеплень: як прихильники та опоненти Уляни Супрун мітингували біля адмінсуду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Життя/Здоров'я/Від свободи немає щеплень: як прихильники та опоненти Уляни Супрун мітингували біля адмінсуду (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Зберегти
Вигляд
lead

Окружний адміністративний суд Києва 11 лютого розглянув скаргу уряду на рішення про відсторонення Уляни Супрун з посади виконувачки обов'язків міністера охорони здоров'я. Підтримати Супрун до будівлі суду прийшли більше сотні прихильників.

Учасник акції Олександр Журавко розповів, що прийшов на акцію, бо «є що підтримати». Його 85-річна мати півроку отримує кошти за програмою «Доступні ліки» і з отриманням ліків «немає ніяких проблем».

«Вона фактично не платить, лиш якісь невеличкі гроші. У неї серце і тиск, усе вже хронічне, їй 85 років. Відколи почала програма працювати, проблем не виникало. І сімейний лікар, майже серед ночі бере [слухавку]», — сказав Журавко.

Відсторонена від роботи в.о. міністера охорони здоров'я Уляна Супрун серед прихильників біля будівлі Окружного адміністративного суду Києва, 11 лютого 2019 року   

Анастасія Власова/Громадське

Ще одна учасниця акції, представниця громадської організації «Здорове людство» Вікторія Щур каже, що бачить результати втілення медичної реформи, зокрема для пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

«Сподіваюся на людину, яка робить реформу не словами, а діями», — додала Щур.

Водночас поряд із прихильниками мітингували й опоненти політики Супрун.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що нині не може робити Супрун

Раніше в МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Більше про:
# Уляна Супрун
Пов`язані новини