УКРАЇНА

Відкриття Олімпіади-2018, затримання екс-депутата Шепелєва та вибух у Лівії

9 лютого, 2018 20:07
УКРАЇНА/Відкриття Олімпіади-2018, затримання екс-депутата Шепелєва та вибух у Лівії
Зберегти
Вигляд
У Південній Кореї відкрилась  ХХІІІ зимова Олімпіада, у Києві затримали екс-депутата Олександра Шепелєва, а у Лівії стався вибух у мечеті.

У Південній Кореї відкрилась  ХХІІІ зимова Олімпіада, у Києві затримали екс-депутата Олександра Шепелєва, а у Лівії стався вибух у мечеті.

Громадське підготувало добірку головних новин дня: 

Екс-депутата Олександра Шепелєва затримали за підозрою в замаху на вбивство, банківських махінаціях та співпраці з Росією. У Шепелєва при затриманні також знайшли посвідчення «МДБ ДНР».

В південнокорейському Пхьончхані відбулась урочиста церемонія відкриття ХХІІІ зимової Олімпіади. Церемонія відбулась о 20:00 (13:00 за Києвом) і тривала близько 2 годин. На Олімпіаді Пхьончхані виступатиме майже 3 тисячі спортсменів з 92 країн, Україну представлятимуть 33 атлети.

Комісія Київради з питань містобудування підтримала петицію з вимогою знести каплицю УПЦ МП біля фундаменту Десятинної церкви в Києві як незаконну. Біля каплиці раніше протестували радикали.

Соратник Саакашвілі Сакварелідзе повідомив про нібито його затримання співробітникамии СБУ у готелі Києва. В СБУ спростували затримання. Також затримання політика спростувала Держприкордонслужба, про яку заявив сам Саакашвілі. Незрозуміло, хто і чому намагався затримати Саакашвілі.

Володимир Путін обговорив з французьким президентом Еммануелем Макроном ситуацію в Україні та Сирії. Говорячи про Україну, вони закцентували увагу на необхідності повної реалізації Мінських угод.

У Раді зареєстрували проект постанови про звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка. Ініціаторами проекту постанови виступили 8 депутатів.

МЗС Угорщини заявило, що не досягло домовленостей з Україною щодо мовної статті закону про освіту, про що раніше заявив заступник глави МЗС України Василь Боднар.

У Лівії внаслідок подвійного вибуху в мечеті загинули 2 людини, ще 55 отримали поранення. Інцидент стався в східному місті Бенгазі. 

Більше про:
# олімпіада-2018
Пов`язані новини