УКРАЇНА

Відставка Данилюка вплине на дохід від українських євробондів — інвестор

6 червня, 2018 17:55
УКРАЇНА/Відставка Данилюка вплине на дохід від українських євробондів — інвестор
Зберегти
Вигляд
Внесення прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом подання на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів вплине на здатність України залучати кошти від випуску єврооблігацій.

Внесення прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом подання на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів вплине на здатність України залучати кошти від випуску єврооблігацій.

Про це заявив Сергій Фурса, аналітики у інвестиційній компанії Dragon Capital, передає Reuters.

«Це не допоможе Україні у співробітництві з МВФ. Відставка Данилюка зробить великий вплив на здатність України випускати євробонди та на готовність ринку ці євробонди купувати», — заявив аналітик.

За даними Reuters, вартість українських облігацій знизились після новини про відставку Данилюка. Це може вплинути на здатність уряду покрити бюджетний дефіцит у найближчі два роки.

6 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав подання на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка. Тепер його звільнення має підтримати парламент.

Представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Вадим Денисенко (фракція «Блок Петра Порошенка») заявив, що парламент підтримає відставку міністра фінансів.

Сам Данилюк пов’язав своє звільнення з «відмовою брати участь у фінансуванні політичної корупції».

Звільнення Данилюка з посади міністра відбулось після загострення відносин між ним та прем'єром, викликане відмовою назначати нового заступника міністра. 23 травня Данилюк покинув засідання Кабміну, а сам уряд без нього ухвалив низку рішень стосовно міністерства фінансів.

Зокрема, на закритому засіданні уряд перепідпорядкував Державну фіскальну службу напряму собі та виключив Міністерство фінансів з переліку відомств, з якими має узгоджувати свої рішення.

Данилюк назвав ці постанови уряду незаконними та заявив, що буде їх оскаржувати після публікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Пов`язані новини