Відсторонення Росії від Олімпіади-2018: Москва готує санкції у відповідь — «Известия»

15 січня, 2018 11:56
default/Відсторонення Росії від Олімпіади-2018: Москва готує санкції у відповідь — «Известия»
Зберегти
Вигляд
Росія планує ввести санкції проти функціонерів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), а також людей, причетних до усунення російської олімпійської збірної від зимової Олімпіади у Південній Кореї.

Росія планує ввести санкції проти функціонерів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), а також людей, причетних до усунення російської олімпійської збірної від зимової Олімпіади у Південній Кореї.

Про це повідомляє російська газета «Известия» з посиланням на сенатора, голови комісії із захисту державного суверенітету Андрія Клімов.

За його словами, наразі йде процес визначення людей, які стоять за відстороненням збірної РФ від Олімпіади у Південній Кореї.

Зазначається, що може йтися «про майже десяток персон» і не всі вони — функціонери агентства.

Крім того, в Раді Федерації повідомили, що вивчать питання можливої ​​причетності до рішення WADA американського ФБР і спецпрокурора США Роберта Мюллера.

«Були люди, які своїми діями призвели до того, що проти наших спортсменів були прийняті жорсткі заходи. Потрібно вивести їх на чисту воду і вжити відповідних заходів. Однак з цим не треба поспішати. Зараз найголовніше, щоб наші спортсмени могли гідно виступити. А після закінчення Олімпійських ігор та олімпійського циклу ми визначимо винних і роздамо всім по заслугах», — заявив Клімов.

Проти осіб, які причетні до заборони, можуть завести кримінальні справи, а також заборонити їм в'їзд на територію Росії.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Пов`язані новини