Життя

Відсторонення Супрун направлене проти уряду та президента — заступник глави МОЗ

Громадське
Життя/Відсторонення Супрун направлене проти уряду та президента — заступник глави МОЗ
Зберегти
Вигляд
Відсторонення з посади очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун направлене не лише проти неї, а й проти уряду і президента України. Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

«Ми бачимо, що рішення суду направлене не лише проти Уляни, не лише проти команди міністерства, йдеться про атаку на уряд і президента», — сказав він.

Чиновник пояснив, що рішення суду заблокувало роботу відомства у багатьох сферах.

«Суд заборонив вчиняти будь-які дії щодо виконання обов’язків міністра. На сьогодні Уляна не може уповноважити когось із заступників виконувати обов’язки міністра, ні виконувати інші дії. Відповідно, суд заборонив міністерству завозити медикаменти в країну, розподіляти медикаменти по лікарнях, відправляти пацієнтів за кордон», — наголосив Лінчевський.

На запитання, чи піде він та вся команда Супрун, якщо її не залишать на посаді міністра, Лінчевський відповів:

«Ми виступили зі спільною заявою: ми будемо готові до будь-яких рішень, які будуть спрямовані на реалізацію реформи. Ми будемо готові для будь-яких дій, щоби захищати нашу справу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що нині не може робити Супрун

Раніше в МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

Уряд вже подав клопотання про оскарження рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд розгляне його 11 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Пов`язані новини