Суддя своїм рішенням вирішив спір і навіть зробив більше ніж вимагав Мосійчук у своєму позові про відсторонення Уляни Супрун. Про це в ефірі «Нині вже» на Громадського сказав Член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

«По суті суддя розв'язує питання, які навіть в позові не поставлені. Пан Мосійчук просить визнати Супрун неуповноваженою. Він не просить заборонити їй щось вчиняти чи робити якісь перешкоди. Відповідно суддя іде далі, він зобов’язав її не вчиняти будь-які дії. Він цим вирішив спір і пішов навіть далі ніж вимагав Мосійчук», — зазначає Маселко.

Він також зазначив, що суддя мав зважати на баланс інтересів.

«Сама ухвала набирає чинності з моменту її підписання суддею. Вона вже дійсна і підлягає виконанню. В ній зазначено, що їй заборонено чинити будь-які дії як в.о. міністра, тобто в кабінет можна заходити», — сказав Маселко.

Він також зазначив, що Окружний адміністративний суд виніс не правове рішення та додав, що суд часто фігурував у неоднозначних справах.

«Окружний суд використовується для незаконних дій», — сказав адвокат.

Також він додав, що у 2017 році Окружний суд мали закрити, утім за 2 дні він зник з указу.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що отримали інформацію про ухвалу позову зі ЗМІ й вже консультуються з юристами.

Уряд оскаржуватиме рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

У жовтні 2018 комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав постанову звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувачки обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського. Тоді Супрун назвала рішення комітету відповіддю старої системи та знаком, що вони «діють правильно».

У квітні 2018 комітет Ради з питань охорони здоров'я висловив недовіру виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і схвалив проект звернення до уряду про її звільнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв'ю з очільницею Мінохорони здоров'я.

Поділитись: