Війна

Військові витрати Росії у 2017 році впали на 20% — дослідження

2 травня, 2018 10:46
Війна/Військові витрати Росії у 2017 році впали на 20% — дослідження
Зберегти
Вигляд
У 2017 році військові витрати у світі зросли на 1,1% та сягнули 1,73 трильйони доларів, в той час, як витрати Росії на армію скоротились вперше з 1998 року.

У 2017 році військові витрати у світі зросли на 1,1% та сягнули 1,73 трильйони доларів, в той час, як витрати Росії на армію скоротились вперше з 1998 року.

Про це повідомляється у щорічному звіті Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (SIPRI).

Загалом, у 2017 році РФ витратила на армію близько 66,3 мільярдів доларів та опустилась на четверту сходинку за розміром військового бюджету у світі.

Лідирує у рейтингу найбільших військових витрат традиційно США, які витратили на армію більше, ніж сумарно 7 наступних у рейтингу держав — 619 мільярдів доларів. При цьому, розмір військових видатків там залишився незмінним з 2016 року.

Друге та третє місце у рейтингу найбільших військових бюджетів займають Китай та Саудівська Аравія, уряди яких витратили на утримання армії 228 та 69,4 мільярди доларів відповідно.

Також у повідомленні йдеться, що військові витрати у країнах НАТО зросли до 900 мільярдів доларів, що складає близько 52% від військових видатків світу.

Раніше повідомлялось, що після виборів президента Росії, Володимир Путін планує збільшити державні видатки на 162 мільярди доларів, при тому, що витрати на армію планується зменшити.

Раніше в Bloomberg повідомляли, що США можуть зняти санкції з найбільшого російського виробника алюмінію, що належить олігарху Олегу Дерипасці, якщо той продасть компанію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій, зокрема «Русалу».

Пов`язані новини