Творці фільму «Людина з табуретом» опублікували новий «казковий» трейлер. У ньому на фоні анімованого відео дочка режисера Леоніда Кантера розповідає про історію мандрівника.

Анімацію до казок та графічне оформлення до фільму зробила студія Ridni animation. Казки різних народів збирала дружина Леоніда Діана разом з дочкою Маґдаленою протягом всієї подорожі.

Раніше Громадське публікувало фрагмент стрічки — казку «Гуардабаранко».

«Людина з Табуретом» — це документальний фільм-подорож режисера Леоніда Кантера та його друзів до Тихого океану. Це остання стрічка Кантера. На початку червня він скоїв самогубство. У передсмертних листах він попросив закінчити фільм, лишивши вказівки про те, як саме це зробити.

Ідея подорожей з табуретом до океанів з’явилася у 2004 році. Тоді митці вирішили віднести 4 табурети з кухні до 4 океанів. Кантер разом із друзями знімав свої мандри на камеру та робив з цього фільми.

«Людина з табуретом» — це остання стрічка з цього циклу. Під час цієї подорожі в аргентинському таксі у Леоніда народилася донька, яку назвали Патагонією.

Поки Леонід здійснював свою шалену мрію — ніс табурет на мис Горн, дружина Діана та старша донька Маґдалена збирали унікальні казки народів світу, що увійдуть до фільму. Одна з них — «Гуардабаранко».

Стрічка «Людина з табуретом» вийде у прокат 21 лютого 2019, а прем’єра відбудеться 20 лютого у кінотеатрі «Жовтень».

Поділитись: