Стосовно співробітників Державної прикордонної та Державної авіаційної служб відкрили провадження після візиту народного депутата Юрія Бойка та члена партії «За життя» Віктора Медведчука до Москви.

Розслідуванням цього провадження займається Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Києві. Про це Громадському повідомили у прес-службі ДБР.

Провадження відкрили щодо можливого зловживання владою або службовим становищем при наданні дозволів на перетин повітряного кордону України у напрямку Російської Федерації.

ДБР з’ясовує законність надання дозволів повітряному судну, на борту якого ймовірно перебували Бойко та Медведчук. Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо:

  • 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.
  • Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.
  • 27 березня генпрокурор Юрій Луценко анонсував відкриття кримінального провадження про незаконний перетин кордону зв’язку з польотом Юрія Бойка та Віктора Медведчука в Росію.
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.
  • Прикордонники пояснили, що Бойко і Медведчук могли законно перетнути кордон України, якщо стосовно них немає обмежень на виїзд з боку інших правоохоронних органів та у них дійсні документи.
Поділитись: