Керівник управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб заявив про те, що лікарні міста заповнені на 95%.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Зуб зазначив, що зараз у місті певна стабілізація, бо у попередні тижні за добу фіксували 70, 80 і навіть 100 випадків коронавірусу, зараз їх стало менше — 46, 32, 31, а за останню добу — 54.

«Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів поступають щодня, в нас фактично заповненість сьогодні в міських установах становить 95%, і хоча ми виписуємо кожен день пацієнтів, але водночас рівно стільки ж до нас і поступає», — розповів він.

За словами чиновника, в лікарні швидкої допомоги перебуває 70 осіб, з них 5 — в реанімації, 4 — на апараті штучної вентиляції легенів.

«В 1-ій лікарні — понад 80 осіб, і ще 70 осіб перебуває у 8-ій міській лікарні», — додав він.

Зазначимо, що заявлені цифри заповненості лікарень значно відрізняються від даних МОЗ щодо всієї Львівщини. Так, станом на 3 липня, за даними МОЗ, завантаженість ліжок на Львівщині складала 42,95%, що не перевищує допустимий показник у 50%.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» також заперечив дані про таку завантаженість лікарень Львівщини.

«Це не відповідає дійсності. Станом на ранок на Львівщині завантаженість 45% була. Якщо за день я не бачив і не проінформували... Але це неможливо, тому 47% по Львівській області», — сказав він.

Також прем’єр уточнив, що лише в одному регіону запрацювали лікарні другої хвилі.

«Є лише Закарпатська область, де ми були вимушені впровадити вже в роботу лікарні другої хвилі. У всіх решти областях — менш як 40% завантаженість ліжок у лікарнях першої хвилі боротьби з коронавірусом», — розповів Шмигаль.

Раніше повідомлялось, що у Харкові та на Закарпатті посилили карантинні заходи.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні не будуть повертати тотальний суворий карантин, навіть якщо кількість активних хворих зросте.

З початку епідемії COVID-19 в Україні підтвердили у 46 763 людей. З них 20 558 людини одужали, а 1 212 — померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 24 993 людини.

Поділитись: