Мобільний оператор «Vodafone Україна» планує з 30 березня поступово почати запускати зв’язок 4G.

Мобільний оператор «Vodafone Україна» планує з 30 березня поступово почати запускати зв’язок 4G.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«До кінця четверга ми повинні отримати рахунки за дозволи на базові станції та оплатити їх. Якщо Український державний центр радіочастот встигне видати папери по всіх містах, то вже завтра або, в крайньому випадку, з понеділка ми запустимо 4G зв'язок в перших містах», — заявила виконавча директорка оператора Ольга Устинова.

Перший запуск зв’язку охопить 20 міст — Київ, три міста Київської області (Бориспіль, Вишневе, Чабани), Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська область) , Харків, Куп'янськ (Харківська область), Запоріжжя, Енергодар (Запорізька область), Львів, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Новоселиця (Чернівецька область), Луцьк, Кропивницький, Одеса, Херсон.

До липня 2018-го 4G мережу запустять ще в 28 містах. Тоді додадуть Бровари, Ірпінь (Київська область) Ліманка (Одеська область), Бердянськ (Запорізька область) Ужгород, Мукачево (Закарпатська область) Паляниця і Яремче (Івано- Франківська область).

У «Vodafone Україна» додали, що понад 30% абонентів готові до використання 4G зв'язку, а середнє споживання трафіку на абонента в мережі оператора становить 4 Гб.

Нагадаємо, що 6 березня Україна розіграла ліцензії на 4G-зв'язок за 5,4 мільярди гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нове покоління на зв'язку: коли в Україні запрацює 4G

Поділитись: