Війна

Волкер під час зустрічі з Сурковим передав список заручників на Донбасі

29 січня, 2018 17:08
Війна/Волкер під час зустрічі з Сурковим передав список заручників на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Спецпредставник США з питань України Курт Волкер передав росіянам списки тих, хто досі перебуває у заручниках бойовиків на Донбасі.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер передав росіянам списки тих, хто досі перебуває у заручниках бойовиків на Донбасі.

Про це він повідомив під час телефонної конференції з журналістами, говорячи про зустріч з помічником Путіна Владиславом Сурковим.

«Я зустрівся з кількома колишніми заручниками, які зараз у Києві. Вони передали мені список імен тих, хто досі ув’язнений», — сказав Волкер і додав, що під час зустрічі з Сурковим російська сторона записала ці імена.

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ: Звільнені від опіки: Як держава допомагає українцям, яких повернула з полону «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини