Війна

Волкер шукає спосіб, як створити Росії «постійний головний біль через Донбас» — МЗС

25 липня, 2017 16:33
Війна/Волкер шукає спосіб, як створити Росії «постійний головний біль через Донбас» — МЗС
Зберегти
Вигляд
Новопризначений спецпредставник США по Україні Курт Волкер шукає спосіб, яким чином тиснути на Росію через постійне загострення війни на Донбасі.

Новопризначений спецпредставник США по Україні Курт Волкер шукає спосіб, яким чином тиснути на Росію через постійне загострення війни на Донбасі.

Про це Громадському розповіла заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль після її зустрічі із спецпредставником США.

За її словами, у Волкера вже є уявлення щодо ситуації на Донбасі і наразі він «зайнятий пошуком можливих варіантів розвитку подій».

«Він побачив, що це конфлікт не в стані, коли все тихо - мирно, а що це дійсно конфлікт, який дійсно відбувається між Україною і Росією. І це стадія загострення, яка є постійно. Для нього є дуже непросте завдання, але, на мій погляд, його завдання зараз знайти це стратегічне рішення, як можна створити для Росії ситуацію, при якій цей конфлікт між Україною і Росією буде для неї головним болем, який не буде полишати її весь час», — зазначила Зеркаль.

Нагадаємо, що 23 липня спецпредставник Держдепу і посол США прибули у зону бойових дій на Донбасі.

Після візиту Волкер заявив, що поставки озброєнь Україні можуть змінити поведінку Москви. У той же час він не став стверджувати, що Вашингтон піде на передачу Києву зброї.

У Кремлі заявили, що надання Україні американської зброї віддалятиме врегулювання ситуації на лінії розмежування. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини