ENRU

Volkswagen розіслав дилерам попередження про заборону на продаж вантажівок в анексованому Криму

Дилери Volkswagen отримали лист з нагадуванням, що в анексованому Росією Криму не можна продавати вантажівки, багатомісні комерційні автомобілі і спеціалізовані машини.

Відповідне звернення надійшло від гендиректора російського представництва Маркуса Озеговіч, пишуть «Ведомости» з посланням на двох неназваних представників компанії.

Вони повідомили, що вперше отримали таке попередження. При цьому джерело газети в самому Volkswagen стверджує, що подібні нагадування розсилають регулярно. Офіційно представництво компанії ніяк не прокоментувало відправку листа.

У самому повідомленні нагадується, що обмеження поширюються як на кримські компанії, так і на тих, хто планує використовувати техніку в Криму. Продавати заборонено не тільки автомобілі, але і запчастини до них, в тому числі через посередників.

Один зі співрозмовників газети припустив, що раптове нагадування розіслали через «історії з турбінами Siemens».

Нагадаємо, 5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня у Siemens заявили про зміни у роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

Санкції, які забороняють європейським компаніям працювати в Криму, були прийняті в 2014 році після анексії півострова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram