Український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК «Олімпійський» і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA (Voluntary Anti-Doping Association), які приїхали до Києва.

«Я закликаю добровільно кандидатів в президенти України сьогодні прийти в НСК «Олімпійський» між 15 і 18 годинами і повторно здати аналізи в компетентні організації та лабораторії», — заявив Кличко на спільній прес-конференції з представниками VADA в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Кличко назвав «смішним» те, як Порошенко і Зеленський проходили тестування раніше.

«Кожен з кандидатів вибрав свою лабораторію і через пару годин оголосили, що чисті ... Це розсмішило не на жарт. Стало навіть якось сумно. Зробити професійно компетентне тестування за пару годин нереально. Це привернуло мою увагу», — сказав спортсмен.

Володимир Кличко пояснив, що VADA (Voluntary Anti-Doping Association), фахівці якої прибули до Києва на його запрошення, і WADA (World Anti-Doping Agency) використовують одну і ту ж лабораторію для проведення дослідження.

Також Кличко повідомив, що бере на себе всі витрати, пов'язані з візитом представників VADA до Києва і проведенням тестів.

Представники VADA на прес-конференції в Києві продемонстрували контейнери для збору і транспортування сечі, яку пропонують кандидатам пропонують здати для дослідження. Тестування проведуть на базі спортивно-медичної лабораторії в Солт-Лейк-Сіті у США. Результати експрес-тесту, за їхніми словами, будуть готові через 2-3 дні.

Як повідомили у коментарі «Інтерфакс-Україна» в Адміністрації президента, Петро Порошенко згоден повторно здати аналізи і планує у другій половині дня прибути на НСК «Олімпійський» і зробити це.

«Порошенко піде на Олімпійський в зазначений Володимиром Кличком час», — повідомили в АП.

Раніше НСК «Олімпійський» повідомив, що отримав запити на проведення дебатів 14 і 19 квітня від уповноважених представників кандидатів у президенти.

Нагадаємо:

Поділитись: