Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука та мистецтво.

Про це повідомили в Офісі президента.

Кожен урок триватиме 15 хвилин. Їх показуватимуть у вівторок та четвер, з 09:00 до 10:00 на телеканалах:

  • 1-й клас – «Піксель»;
  • 2-й клас – UA: Перший;
  • 3-й клас – UA: Культура;
  • 4-й клас – «ПлюсПлюс».

Також уроки можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. Їх перекладатимуть жестовою мовою.

Фото:

Офіс президента України

«Основна мета проєкту — допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», — каже генеральна директорка Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.

Нагадаємо, 6 квітня в Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн», який має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

В Офісі президента також повідомляли, що майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася саме «Всеукраїнську школу онлайн», а загальна аудиторія першого дня проєкту склала понад 3,3 млн «учнів» різного віку.

Поділитись: