Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації не ухвалював рішення щодо обмеження в’їзду та виїзду з Києва.

Про це повідомив радник міського голови столиці, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, передає пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«В’їзд до Києва легковим транспортом не обмежено. Станом на сьогодні діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Діє воно з 17 березня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації — ухвалюватимуть інші рішення», — цитує КМДА слова Бондаренка.

Він додав, що наразі температуру на в’їздах міряють вибірково, а у разі погіршення ситуації — такий скринінг зроблять обов’язковим.

«Блокпости на в’їздах у Київ працюють вже тиждень. На них чергує поліція та муніципальна варта. Усі обмеження, встановлені для міста Києва, синхронізовані із рішеннями Кабінету міністрів України. Тобто: в’їзди та виїзди зі столиці не закриті, а контролюються», — наголосив чиновник.

Зазначимо, станом на ранок 28 березня у Києві лабораторно підтверджено 74 випадки інфікування коронавірусом. 19 з них зафіксували за останню добу.

Раніше повідомлялося, що у Києві створять єдину інформаційну базу потенційно хворих на COVID-19 та людей, які могли з ними контактувати.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на ранок 28 березня лабораторно підтверджено 311 випадків COVID-19. З них 8 виявилися летальними (3 нових за останню добу). Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Поділитись: