У Києві створять єдину інформаційну базу потенційно хворих на COVID-19 та людей, які могли з ними контактувати.

Про це на брифінгу повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«Перше, що треба зробити — створити єдину інформаційну базу потенційно хворих і тих, хто з ними контактував. Цих людей потрібно негайно відправляти лікуватись або відправляти на ізоляцію», — заявив Кличко.

Для відстеження таких даних міська влада створює моніторингову групу, що збиратиме інформацію від сімейних лікарів, Київського лабораторного центру, Державної прикордонної служби та Нацполіції.

«Кияни теж мають долучитись до цього, і надавати інформацію про відомі їм випадки захворювань чи людей, які контактують з потенційно хворими», — додав міський голова. Як саме кияни можуть передавати інформацію про інфікованих, Кличко не уточнив.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом у Києві зросла до 55.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За офіційними даними МОЗ, в Україні зафіксовано 226 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні, четверо пацієнтів одужали.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: