На навчання у школи Армянська анексованого Криму повернулися діти. Раніше їх евакуювали через викиди на заводі «Кримський титан».

На навчання у школи Армянська анексованого Криму повернулися діти. Раніше їх евакуювали через викиди на заводі «Кримський титан».

Про це повідомляє російське агентство ТАСС з посиланням на представника «влади» Армянська.

«Школярі пішли до школи сьогодні зранку. Школи працюють, усе нормально», — сказав «голова» міської адміністрації Армянська Василь Теліженко.

Він зазначив, що до міста повернулися усі діти — 2 570 осіб.

Навчання у дитячих садочках, за його словами, розпочалося на день раніше — учора, 25 вересня.

23 вересня «влада» Армянська в анексованому Криму, де через викиди шкідливих речовин на заводі «Титан» 14 вересня оголосили режим надзвичайної ситуації, скасувала режим НС та заявила, що готується повертати дітей до міста.

Нагадаємо, на півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ про викид повідомили лише 27 серпня. Вони також зазначили, що у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

Роспоживнагляд встановив, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди.

Окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди хімічних речовин. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викиди в Криму: МОЗ опублікувало поради для жителів регіонів у зоні ризику

11 вересня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв заявив, що в перші дні викидів у Криму окупаційна влада зв'язалася з керівництвом Херсонської області та просила воду для нібито покриття килотонакопичувача

Поліція в Автономній Республіці Крим та Севастополі розглядає три версії забруднення повітря в анексованому Криму та на Херсонщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЕкологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

 

 

Поділитись: