ENRU

На «Книжковому Арсеналі» назвали книги з найкращим дизайном

Data?1495447917
«Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics», Видавництво «Основи»
Під час Книжкового Арсеналу у Києві відбулася церемонія нагородження конкурсу на найкращий книжковий дизайн.

Всього було три номінації: «Проза та поезія», «Мистецька книга» та «Дитяча література». Тріумфаторами конкурсу стали «Видавництво Старого Лева» і творча майстерня «Аґрафка», співпраця яких була відзначена одразу двома нагородами.

Перемогу у номінації «Проза та поезія» отримала книга Олени Гусейнової «Супергерої», що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Оформлення: творча майстерня «Аґрафка».

Книга «Супергерої», «Видавництво Старого Лева»

У номінації «Дитяча книга» тріумфувало видання «Голосно, тихо, пошепки» . Це також результат співпраці «Видавництва Старого Лева» та «Аґрафки».

Книга «Голосно, тихо, пошепки», «Видавництво Старого Лева»

Перемога в номінації «Мистецька книга» та Гран-прі конкурсу дісталися видавництву «Основи» за книгу Євгена Нікіфорова з оформленням Дмитра Яринича «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics».

Книга «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics», видавництво «Основи»

Читайте також: «У мене взагалі супермікс»: хто і що купив на «Книжковому Арсеналі» 

Організаторами конкурсу виступили «Книжковий Арсенал» та Goethe-Institut в Україні, за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst», культурно-видавничого проекту «Читомо».До участі у конкурсі допускалися книжки, які були надруковані у період з травня 2016 року по травень 2017 та створені українськими дизайнерами чи ілюстраторами.

Усього до шорт-листа увійшло 15 книг різних видань, серед яких видавництва «Vivat», «Родовід», «Вавілон», «Червоне/чорне», «АРТБУКС», Nebo BookLab Publishing та «Медуза».