Wizz Air, найбільша лоукост-авіакомпанія в Центральній та Східній Європі, оголосила, що через розширені обмеження українського уряду не виконуватиме свої рейси до 1 травня 2020 року.

Про це йдеться на офіційному сайті авіакомпанії.

Таке рішення угорського лоукостера пов'язане із продовженням обмежень на авіаперельоти та пролонгацію загальнонаціонального карантину до 24 квітня. Відповідно лоукостер не виконуватиме польотів у квітні з Києва, Львова, Харкова та Одеси, а також не розпочне виконання регулярних рейсів із Запоріжжя.

Усіх пасажирів, які придбали квитки на квітневі рейси через офіційний сайт або мобільний додаток авіакомпанії, повідомлять електронною поштою про автоматичне нарахування 120% від початкового тарифу на рахунок WIZZ клієнта. Сума буде доступна у наступні 24 місяці для придбання продуктів та послуг Wizz Air. Є й інша опція: компанія дозволить обрати відшкодування 100% вартості квитків у грошовому еквіваленті, однак ця процедура займатиме більше часу. У цьому випадку клієнти матимуть право лише на 100% від початкового тарифу.

Пасажири, які купували квитки на літак через туристичні агенції, повинні зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: