Чинний президент Петро Порошенко розповів, що подивився серіал «Слуга народу», в якому головну роль грає його опонент Володимир Зеленський, «і жахнувся» через антизахідну риторику.

Про це Порошенко заявив 15 квітня під час зустрічі з представниками бізнес-асоціацій.

Свій виступ Порошенко розпочав з імітації монологу Василя Голобородька, персонажа Зеленського.

«Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всієї Київської області», — сказав чинний глава держави.

Також Порошенко говорив про «диктат Заходу» і те, що країни «Великої сімки» не хочуть, аби Україна стала сильною регіональною державою.

«Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів, і нарешті, покінчіть з борговою залежністю. Це мій наказ вам!», — заявив президент і засміявся.

Далі Порошенко говорив вже серйозно. Він зазначив, що досі не дивився серіал «Слуга народу».

«Але потім взяв і подивився — жахнувся. Антизахідна риторика, на жаль, є частиною гібридної війни, яку Росія веде проти нашої держави», — сказав він.

Водночас президент підкреслив, що не знає, якої думки саме Володимир Зеленський про співпрацю з МВФ і іншими організаціями.

«Бо він наче рівняння зі всіма невідомими. Його кампанія подібна до німого кіно, де актор жваво рухається, величезну активність проявляє, але не вимовляє жодного слова. Зрозуміти дуже важко», — сказав Порошенко.

Раніше у Порошенка заявили, що той залишиться в політиці, незалежно від результатів виборів.

У другому турі виборів, який відбудеться 21 квітня, українці обиратимуть між чинним президентом Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським. За результатами соцопитувань, за Зеленського готові проголосувати 61% виборців, за Порошенка — 24%.

Поділитись: