Директор Укрпошти Ігор Смілянський в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповів, коли і як підприємство доставлятиме субсидії українцям.

Кому Укрпошта доставлятиме субсидії

«Це механізм, в якому будуть брати участь і Укрпошта і банки: ті отримувачі субсидій, які не є пенсіонерами — це 27% — через переказ коштів… Пенсіонери будуть отримувати свої субсидії там, де вони отримують пенсії : 50% будуть отримувати через Укрпошту, а інші 50% будуть отримувати на свій рахунок», — сказав Смілянський.

Укрпошта проведе інформкампанію

Додатково Укрпошта проведе інформаційну кампанію: листоноші рознесуть особисті брошури з повідомленням про субсидію, з конкретними інструкціями, де сплачувати рахунки та де отримувати субсидії.

Смілянський запевнив, що у інформаційних брошурах про субсидію не буде згадано імен жодних політиків. Листоноша приноситиме 2 відомості: про пенсію і про субсидію.

За рознесення субсидій листоноші отримуватимуть надбавку

«За рознесення субсидій ми отримуємо комісію… по такому ж тарифу як за рознесення пенсій. Це не безкоштовно. Я пишаюсь, що Укрпошті треба платити за послуги які вона надає», — сказав глава Укрпошти.

Скільки коштів виділено на рознесення субсидій

«Взагалі на субсидії виділе но 6 мільярдів гривень, через Укрпошту буде розповсюджено десь 2 мільярдів», — сказав Смілянський.


Нагадаємо, Укрпошта у березні запускає пілотний проект з доставки субсидій: з березня по травень працівники Укрпошти доставлятимуть субсидії пенсіонерам у грошовій формі разом з пенсіями. Крім цього, компанія надсилатиме родинам, які отримують субсидії, письмові повідомлення з розрахованим розміром субсидії.

6 лютого Кабмін затвердив перехід до виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. Таку державну грошову допомогу отримають понад 4 мільйони українців.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile