У другому турі виборів президента України у кандидата Володимира Зеленського є перевага у антирейтингу та перетоках електорату від кандидатів, які вибули після першого туру. Таку думку в ефірі програми «Нині вже» на Громадському висловив політолог Володимир Фесенко.

«Якщо виходити з чинника недвіри, то тут велика перевага у Зеленського. Також як і по антирейтингу. У Петра Олексійовича від 40 до 50 відсотків антирейтинг. Я нагадаю, це показник, який визначає кількість виборців, які не будуть голосувати за кандидата за жодних умов. У Зеленського антирейтинг від 11 до 17 відсотків», — заявив Фесенко.

За словами політолога, також на користь Зеленського перетоки електорату від кандидатів, які вибули після першого туру.

«Соціологи рахували, щоправда, ще до першого туру, від Гриценка, від Тимошенко, я вже не кажу про Бойка з Вілкулом… Десь відносна більшість, а десь навіть абсолютна більшість на користь Зеленського», — наголосив Фесенко.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%.

Поділитись: