Адвокат четвертого президента України Віталій Сердюк 18 лютого у шосту річницю розстрілів на Майдані Незалежності поширив звернення Віктора Януковича щодо цієї події.

Так, у зверненні йдеться про те, що масові вбивства у центрі Києва «стали кульмінацією боротьби за «світле» майбутнє України».

Янукович вважає, що для когось ці протести були революцією, але для більшості народу стали «страшною трагедією». Він також наголосив, що «через 6 років Майдан продовжує розділяти нашу країну».

«Порошенко і його спільники робили все для того, щоб підігрівати й поглиблювати розділення нашої держави… Влада Порошенка, розпалюючи цей конфлікт, використала його як ширму для корупції й мародерства», — йдеться у зверненні.

На його думку, «доки Україна та Захід не визнають правду про події 2014 року, ця трагедія завжди буде перепоною на шляху до повного примирення».

Водночас Янукович уточнив, що має надію на шостого президента Володимира Зеленського.

«Після виборів президента 2019 року народ України усунув від влади Порошенка, давши шанс президентові Зеленському і його команді об’єднати Україну. Перші кроки Зеленського дають сподівання на мир, справедливість і встановлення стабільності в країні», – йдеться у тексті.

Експрезидент додав, що робитиме усе задля того, аби «країна не втратила цю надію, щоб мир і стабільність прийшли на нашу землю».

22 квітня 2019-го президент-утікач Віктор Янукович надіслав свої привітання Володимиру Зеленському з перемогою на виборах президента України.

Нагадаємо, 24 січня 2019-го Оболонський районний суд Києва заочно засудив експрезидента Віктора Януковича до 13 років в'язниці. Суд визнав Януковича винним за статтею «Державна зрада». Також суддя оголосив, що сторона обвинувачення довела, що Янукович сприяв Росії у веденні агресивної війни проти України.

Прокурори вимагали для Януковича максимального покарання — 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Янукович утік до Росії у 2014 році й досі перебуває там.

Поділитись: