Колишній президент України Віктор Янукович у лютому 2014-го року, приїхавши до Криму, оселився в санаторії Міноборони Росії у Ялті.

Колишній президент України Віктор Янукович у лютому 2014-го року після втечі з Києва оселився в санаторії Міноборони Росії у Ялті.

Про це під час допиту в Оболонському райсуді Києва розповів екс-охоронець Януковича, що тоді супроводжував його.

На питання прокурора, чи були інші варіанти заселення, колишній охоронець Януковича зазначив, що були.

«Я думаю, що були інші варіанти. Причини вибору Януковичем саме цього санаторію мені невідомі», — сказав той.

Також свідок зазначив, що отримував усну інформацію про можливий приїзд до Криму Арсена Авакова та Валентина Наливайченка з метою арешту екс-президента.

Держохоронець зазначив, що вранці 24 лютого Янукович написав заяву про відмову від державної охорони.

В Оболонському райсуді Києва 25 січня 2018-го допитували колишніх охоронців Януковича, які його супроводжували в лютому 2014-го під час втечі з України.

Як повідомлялося, в ніч з 21 на 22 лютого 2014 Янукович на двох гелікоптерах в супроводі охорони з Межигір'я вилетів до Харкова. Він прибув до Харківської облдержадміністрації, де його зустрів Михайло Добкін, який і надав транспорт для подальшого пересування, зокрема, до Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Раніше у справі про державну зраду Януковича допитали екс-главу МЗС Андрія Дещицю, спікера Ради Андрія Парубія, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. 

ДИВІТЬСЯ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Поділитись: