До суду у справі про держзраду колишнього президента України Віктора Януковича прийшов адвокат Олександр Байдик, який стверджує, що представляє інтереси президента-втікача.

До суду у справі про держзраду колишнього президента України Віктора Януковича прийшов адвокат Олександр Байдик, який стверджує, що представляє інтереси президента-втікача.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Зі мною підписав договір Віктор Янукович, я зустрічався із ним в Росії», — сказав Байдик.

Доручення Януковича адвокату Олександру Байдику щодо захисту його прав у суді 

Він додав, що йому потрібно буде кілька місяців, аби ознайомитися з матеріалами справи, щоби потім брати участь у судових дебатах.

Клопотання адвоката Олександра Байдика про ознайомлення з матеріалами справи про держзраду Януковича

Також він підтвердив, що вже захищає інтереси Януковича в інших справах.

Слід зазначити, що раніше Байдик був адвокатом екс-«беркутівців», яких обвинувачують у розстрілах Героїв Небесної Сотні на Майдані.

Нагадаємо, 31 липня адвокати Януковича заявили про відвід суддів і прокурорів у справі щодо державної зради, після чого покинули судове засідання.

30 липня Верховний суд України відмовився перевести справу про державну зраду Януковича з Оболонського районного суду Києва до іншого та забезпечити його участь у засіданнях.

Цього ж дня адвокати у справі держзради Віктора Януковича не прийшли на суд, засідання перенесли на вівторок 31 липня.

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Оболонський районний суд Києва призначив судові дебати у справі за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді на 30 і 31 липня.

Поділитись: