ENRU

Яценюка допитають в суді у справі про держзраду Януковича — прокурор

13cdffa8d497c1a25
Яценюк як свідок буде допитаний в суді, фото facebook.com/yatsenyuk.arseniy

Колишньго прем'єр-міністра Арсенія Яценюка допитають як свідка в суді щодо державної зради екс-президента Віктора Януковича.

Про це на брифінгу заявив прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко, передає кореспондент Громадського.

«Яценюк допитувався як свідок під час досудового розслідування у справі про держзраду Януковича», — сказав Кравченко.

Водночас, Віталія Кличка та Олега Тягнибока допитувати не будуть, оскільки «вони не володіють достатньою інформацією як свідки», зазначив прокурор.

Загалом обвинувачення планує допитати більше 150 свідків у справі про держзраду Януковича.

Нагадаємо, у справі Януковича про держзраду оголосили перерву до 29 травня.

Раніше захист Януковича направив до Ростовського суду клопотання про організацію відеотрансляції в рамках міжнародної правової допомоги, і наразі захист отримав позитивну відповідь  щодо можливості реалізації відео трансляції.

Така трансляція необхідна для того, щоб встановити особу людини та її паспортних даних. А через скайп це зробити неможливо.

Проте судді Оболонського суду відмовили у проведенні відеотрансляції за участі Віктора Януковича через міжнародну правову допомогу.

Спочатку Ростовський обласний суд повідомив про готовність  організувати відеозв'язок із Оболонським судом Києва, щоб у засіданні зміг взяти участь екс-президент України Віктор Янукович.

Пізніше стало відомо, що Ростовський обласний суд відмовився організовувати відеоконференцію для допиту екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду.

Нагадаємо, під час загострення подій на Євромайдані у січні 2014 року колишній президент України Віктор Янукович зустрічався із Владисловом Сурковим, помічником президента Росії. Також повідомлялося про те, що прокуратура має докази стосовно того, що евакуацією екс-президента України Віктора Януковича керував російський генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник №1: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram