Явка виборців під час місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах станом на 20:00 склала 48,2%

Явка виборців під час місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах станом на 20:00 склала 48,2%.

Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

«Достатньо висока активність виборців протягом усього дня голосування (48,2%) вплинула на появу черг виборців на момент закриття дільниць. Такі ситуації виявлені спостерігачами на 1,6% дільниць», — йдеться у повідомленні організації.

Наголошується, що на момент завершення голосування ключовою проблемою залишалася видача виборцям бюлетенів без пред’явлення паспорта. Також спостерігачі організації виявили випадки порушення таємниці голосування  на 0,8% виборчих дільниць.

«У цілому, спостерігачі «Опори» відзначають, що безпосередньо ними не було зафіксовано суттєвих порушень, які можуть вплинути на результати виборів на дільницях.  Разом з тим спостерігачі рапортують про незначні на 13,6% ДВК», — відзначили у громадянській мережі.

Раніше спостерігачі зафіксували факти підвезення виборців до дільниць у Луганській та Херсонській областях. Крім того спостерігачі зафіксували брак переносних урн для голосування або відключення опалення в день виборів.

У селищі Майське Дніпропетровської області на виборчій дільниці постраждали двоє співробітників поліції.

Нагадаємо, в Україні 29 жовтня проходять перші місцеві вибори у 201 об'єднаній територіальній громаді. Голосування має відбутися на 1 947 виборчих дільницях. Усього до 2018 року в Україні повинні пройти перші вибори в 667 об'єднаних громадах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення територіальних громад дозволить заощадити на місцях мільйонні кошти — Гройсман.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: