Життя / Здоров'я

«Є що підтримати» — понад сотня людей вийшла на підтримку Супрун під будівлю суду

Громадське
Життя/Здоров'я/«Є що підтримати» — понад сотня людей вийшла на підтримку Супрун під будівлю суду
Зберегти
Вигляд
Понад сотня людей прийшла до будівлі Окружного адміністративного суду Києва. Сьогодні суд розгляне скаргу на рішення про відсторонення Уляни Супрун з посади виконувачки обов'язків міністерки охорони здоров'я, яку подав уряд.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з-під будівлі суду.

Учасник акції Олександр Журавко розповів, що прийшов на акцію, бо «є що підтримати». Його 85-річна мати півроку отримує кошти за програмою «Доступні ліки» — і з отриманням ліків «немає ніяких проблем».

«Вона фактично не платить, невеличкі гроші (платить — ред.). У неї серце і тиск, усе вже хронічне, їй 85 років. Як почала програма працювати, то немає ніяких проблем. І сімейний лікар, майже серед ночі бере (слухавку — ред.)», — сказав Журавко.

Ще одна учасниця акції, представниця громадської організації «Здорове людство» Вікторія Щур додала, що бачить результативність у втіленні медичної реформи, зокрема для пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

«Сподіваюся на людину, яка робить реформу — не словами, а діями», — додала Щур.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що нині не може робити Супрун

Раніше в МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Пов`язані новини