Європейський банк реконструкції та розвитку частково профінансує будівництво вітрової електростанції на Херсонщині. Потужність електростанції має скласти 110 мегаватів.

Про це повідомив представник ЄБРР Антон Усов, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що сонячна електростанція буде розташована у селі Олександрівка Білозірського району Херсонщини. Загальна вартість будівництва оцінюється на рівні 188,64 мільйона євро, водночас яку частку з цієї суми профінансує ЄБРР наразі не повідомляється.

Електростанція буде складатися з 25 вітряків, потужність кожного складе 4,4 мегавати. Приблизний термін будівництва — 1 рік.

Напередодні компанія українського олігарха Ріната Ахметова повідомила про початок будівництва другої черги вітроелектростанції на 100 мегаватів.

Раніше стало відомо, що в ухваленому Радою законі, який запроваджує нові правила оподаткування посилок, містяться норми, які звільняють від ПДВ устаткування для сонячних та вітрових електростанцій.

У Держенергоефективності повідомляли, що кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні зросла у 375 разів за останні 4 роки.

Раніше повідомлялось, що у разі, якщо темпи встановлення «зелених» електростанцій в Україні збережуться, то у 2020 році тарифи на електрику зростуть на 14%.

Поділитись: