Європейський банк реконструкції та розвитку увійшов у капітал FFH Ukraine Hpldings, яка контролює 3 страхові компанії України: «АРКС», «АРКС Лайф» (раніш AXA «AXA страхування життя») та «Універсальна».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу ЄБРР.

Загалом ЄБРР викупив 30% акцій холдингу. Решту 70% контролює канадська фінансова компанія Fairfax Financial Holdings Limited.

У ЄБРР зазначають, що така операція має «сприяти консолідації на сильно фрагментованому ринку України, підтримці ринкової конкуренції та зростанню».

Зазначимо, що раніше страхові компанії «АРКС» та «АРКС Лайф» належали до французької фінансової групи AXA. Вони перейменувалися у липні 2019 року у зв'язку зі зміною власника.

Нагадаємо, що компанія AXA оголосила про вихід з українського ринку та продаж своїх українських страхових компаній 23 жовтня 2018 року. Покупцем «AXA Страхування» та «AXA Страхування життя» стала канадська фінансова компанія Fairfax Financial Holdings Limited.

Зазначимо, що компанія «АРКС» є однією з найбільших страхових компаній України. Станом на 2018 рік там обслуговується близько 500 тисяч українців.

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Поділитись: