Війна / Крим

YouTube вимагає від журналістів видалити сюжет про кримськотатарського політв’язня через запит Роскомнагляду

Еміне Джеппар
Війна/Крим/ YouTube вимагає від журналістів видалити сюжет про кримськотатарського політв’язня через запит Роскомнагляду
Зберегти
Вигляд
Юридичний департамент YouTube вимагає від кримських журналістів видалити сюжет про кримськотатарського політв’язня Еміра-Усеїна Куку, який зняли у 2016 році. Про це повідомила перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.

YouTube посилається на вимогу Роскомнагляд, який знайшов у сюжеті «екстреміз та тероризм». Також «Центр журналістських розслідувань» повідомив, що у листі від юридичної підтримки YouTube йдеться, що сюжет внесений до списку заборонених. Власників відео попередили, що Google самостійно заблокує контент, якщо його не видалять.

Міністерство інформаційної політики звернулось до YouTube та Google з проханням не вживати дій щодо сюжету про кримчанина та відхилити скаргу Роскомнагляд. 

Раніше Роскомнагляд вимагав видалити Telegram з App Store.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

Пов`язані новини