Світ

YouTube вимагає видалити ефір Навального про розслідування щодо Дерипаски, Приходько і Рибки

12 лютого, 2018 23:38
Світ/YouTube вимагає видалити ефір Навального про розслідування щодо Дерипаски, Приходько і Рибки
Зберегти
Вигляд
Компанія YouTube попросила власників каналу «Навальний Live» видалити ефір програми «Навальний о 20:18» від 8 лютого, фрагмент якої присвячений розслідуванню про бізнесмена Олега Дерипаску та віце-прем'єра Сергія Приходько.

Компанія YouTube попросила власників каналу «Навальний Live» видалити ефір програми «Навальний о 20:18» від 8 лютого, фрагмент якої присвячений розслідуванню про бізнесмена Олега Дерипаску та віце-прем'єра Сергія Приходько.

Скріншот листів від YouTube у Twitter виклала продюсер каналу «Навальний Live» Оксана Бауліна.

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Крім цього, як стверджує опозиціонер, Приходько за хабарі придбав в Москві і Підмосков'ї нерухомість на загальну суму майже в мільярд рублів. Дерипаска, в свою чергу, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Згодом «Настя Рибка» заявила про групове згвалтування на яхті, чим привернула до розслідування публічну увагу. Через деякий час вона заявила, що «пожартувала» про згвалтування і звернулась до президента Росії з проханням «допомогти у зміні законодавства з питання сексуальних переслідувань та пресингу чоловіків».

Дерипаска пообіцяв звернутись до суду через розслідування Навального. Згодом російське видання РБК повідомило, що після позову олігарха Дерипаски суд зобов'язав заблокувати розслідування Навального.

Пов`язані новини