Донька екс-розвідника Сергія Скрипаля Юлія зробила першу офіційну заяву після того, як вийшла з коми, через ймовірне отруєння.

Донька екс-розвідника Сергія Скрипаля Юлія зробила першу офіційну заяву після того, як вийшла з коми, через ймовірне отруєння.

Відповідна заява опублікована на сайті поліції Лондона.

«Я прокинулась більше тижня тому і з радістю можу сказати, що мої сили відновлюються. Дякую за інтерес до мене і за численні послання доброї волі, які я отримала. Я хочу подякувати всім, хто сприяв моєму одужанню і особливо хотілося б згадати людей з Солсбері, які прийшли мені на допомогу, коли ми з батьком опинилися недієздатними», — зазначила Скрипаль.

Стрипаль також подякувала співробітникам лікарні. Однак, щодо обставин отруєння донька екс-розвідника не повідомила. 

«Я сподіваюся, що ви будете поважати моє особисте життя і життя моєї сім'ї в період мого одужання», — додала Скрипаль.

29 березня повідомлялося, що донька екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля Юлія у лікарні Британії прийшла до тями та може говорити.

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.

Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала в США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас зі США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile