Юлію Тимошенко винула в президенти політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Таке рішення ухвалили на з'їзді партії 22 січня в Києві.

На 14 з'їзд партії зареєструвалися 174 делегатів. Рішення про висунення Тимошенко ухвалили одноголосно.

На початку з'їзду перед учасниками виступив колишній предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет. Після чого хор виконав пісню «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

На з'їзді була присутня молодь в жовто-блакитних футболках з прапорами України, дехто тримав плакати «Молодь обирає Юлію Тимошенко», а також плакати з написами міст та регіонів: Луганщина, Охтирка та інші.

У своєму слові Тимошенко пообіцяла членам партії «не підвести їх».

Голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка Ольга Балакірєва зазначила, що електорат лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко має найбільший рівень визначеності в порівнянні з іншими кандидатами в президенти.

Нагадаємо, після видалення фейкових підписників на YouTube, найбільше втратила сторінка Тимошенко.

За даними Інституту масової інформації, найактивнішими замовниками «джинси» в інтернет-ЗМІ є Тимошенко та Бойко.

У листопаді повідомлялося, що партія Тимошенко витратила близько 100 млн грн за півроку на рекламу «Нового курсу».

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на 21 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 12 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, депутатку Ольгу Богомолець, засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова та власне Романа Насірова та Олександра Шевченка.

Поділитись: