Життя

Юрист голови облради Херсонщини здав базу відпочинку підозрюваному у вбивстві Гандзюк — «Схеми»

«Схеми»
Життя/Юрист голови облради Херсонщини здав базу відпочинку підозрюваному у вбивстві Гандзюк — «Схеми»
Зберегти
Вигляд
Юрист голови облради Херсонщини Андрій Мурашкін здав у оренду підозрюваному в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Олексію «Москалу» Левіну базу відпочинку біля Чорного моря.

Журналісти «Схем» отримали договір про здачу в оренду бази відпочинку Oasis Beach 25 липня 2018 року — це за тиждень до нападу на Гандзюк. Згідно з документом, комплекс Левіну здав радник з юридичних питань голови Херсонської області, адвокат Мангера Андрій Мурашкін.

Юрист Мангера віддав Левіну комплекс з 57 номерами за 500 гривень на місяць, договір укладений на 7 років — зазначили «Схеми».

Мангер також сказав журналістам, що не знав про бізнесові зв'язки свого радника Мурашкіна з підозрюваним в організації вбивства Гандзюк Левіним.

​Радник Мангера, юрист Андрій Мурашкін підтвердив в коментарі «Радіо Свобода», що передавав в оренду Левіну готельний комплекс в Лазурному, утім відмовився пояснити, чому віддав його за «символічні» гроші, посилаючись на комерційну таємницю. 


Договір здачі в оренду комплексу Oasis Beach   

«Радіо Свобода»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Нагадаємо, 4 лютого активісти вимагали від президента Петра Порошенка звільнити з посад членів його політичної партії, які можуть бути причетні до вбивства Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Херсонської ОДА відповів на звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк

Пов`язані новини