З 1 листопада у Києві на 17 основних магістралях міста швидкість руху транспорту знову обмежать до 50 км/год. Раніше на цих ділянках дозволи їздити із швидкістю 80 км/год. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

«Для тих, хто вже звик їздити 80км/год по 17 основних магістралях Києва нагадую, що з 1 листопада, відповідно до рішення КМДА, дозволена швидкість по всіх вулицях міста буде 50 км/год», — повідомив Білошицький.

Він пояснив, що таке рішення пов'язане із тим, що у зв'язку із наближенням зимовий періоду «дорожні умови в цей період вже не будуть дозволяти рухатися з такою швидкістю».

Водночас, Білошицький наголосив, що дозвіл рухатись із швидкістю 80 кілометрів відновлять з 1 квітня 2019 року.

Зазначається, що патрульною поліцією станом на кінець жовтня складено вже понад 4250 матеріалів щодо перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Звільнити вулиці від авто: чи запрацює «закон про паркування»?

Нагадаємо, 9 жовтня Київська міська рада ухвалила рішення, згідно із якими, на 17 магістральних вулицях Києва дозволили їздити зі швидкістю до 80 кілометрів на годину. Рішенням передбачалось, що такий дозвіл діятиме з 1 квітня до 1 листопада.

Раніше повідомлялось, що підвищити швидкість руху можуть на 22 вулицях Києва.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 швидкість руху у містах та селищах знизили з 60 до 50 км/год. 

Уряд наполіг на запровадженні жорсткіших правил дорожнього руху після аварії в Харкові, внаслідок якої загинуло 6 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила дорожнього руху: що змінилося

Поділитись: