УКРАЇНА

З 2019 року студенти-медики здаватимуть Єдиний державний іспит — Супрун

29 березня, 2018 19:23
УКРАЇНА/З 2019 року студенти-медики здаватимуть Єдиний державний іспит — Супрун
Зберегти
Вигляд
З 2019 року для студентів-медиків усіх медичних вузів України, які здобувають ступінь магістра, впроваджується Єдиний державний кваліфікаційний іспит.

З 2019 року для студентів-медиків усіх медичних вузів України, які здобувають ступінь магістра, впроваджується Єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Про це повідомила виконувачка міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, іспит складатиметься з чотирьох компонентів:

  • Інтегрований тестовий іспит «КРОК»;
  • Об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, який перевіряє практичні навички випускника;
  • Міжнародний іспит з основ медицини;
  • Іспит з англійської мови професійного спрямування.

«Успішне проходження всіх етапів іспиту підтвердить, що студенти медичних ВНЗ отримали комплексну підготовку та готові продовжувати навчатися в інтернатурі», — повідомила Супрун.

Вона наголосила, що запровадження такого іспиту дозволить «вперше за роки незалежності створити комплексний підхід до оцінювання знань майбутніх лікарів».

20 лютого Мінохорони здоров’я відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медуніверситету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову. 

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.

Пов`язані новини