З 300 овець, які два тижні простояли у порту Чорноморська без води та їжі, 54 померли. Про це повідомили зоозахисники та ветеринари, які вивезли та розвантажили тварин, йдеться у трансляції УНН.

Овець привезли до Тульчина Вінницької області та вивантажили. Частина з них осліпла через стрес, також тварин атрофувалися кінцівки і деяким важко ходити.

У фурі, доки вони були у дорозі, а згодом стояли у порту Чорноморська, вони харчувалися екскрементами та шерстю одне одного.

Після вивантаження їм надали води, а також нагодували яблуками й морквою. 54-х померлих тварин відвезли на утилізацію.

Раніше Держспоживслужба заявляла про намір утилізувати усіх тварин.

Нагадаємо, 6 жовтня тварини виїхали з України до Туреччини, а вже 12 — їх повернули назад. За даними Держспоживслужби, офіційно Туреччина не надала жодної інформації про причину повернення овець. Держспоживслужба вказала, що після повернення тварин до порту їх не можна тримати на території України через загрозу поширення інфекційних хвороб та ухвалила рішення про утилізацію тварин.

Тварини у вантажівці стояли у морському порту Чорноморська в Одеській області 2 тижні. Багато овець були у тяжкому стані, деякі померли. Удень 27 жовтня тварин вивезли з порту для сортування та відвантаження.

Одеська поліція відкрила два кримінальних провадження за фактом неналежного утримання тварин у порту Чорноморська.

Поділитись: