В аеропорту «Бориспіль» в однієї жінки виявили симптоми, що можуть свідчити про зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Її відправили до столичної лікарні.

Про це hromadske повідомили в Олександрівській клінічній лікарні Києва, куди мають доправити жінку.

«Пілот літака повідомив, що на борту громадянці Китаю стало погано. Цю інформацію передали далі», — сказала hromadske Тетяна Гайнутдінова, завідувачка 1-им інфекційним відділенням лікарні.

Звідки саме прилетіла жінка, не повідомляється.

Оновлено: До лікарні також привезли чоловіка із Солом'янського району, його вели медики у костюмах біологічного захисту, його дружина була у звичайній медичній масці. Офіційно в лікарні не підтвердили, чи є у чоловіка підозра на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня у Києві обмежують освітній процес у закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів (понад 60 людей): концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

Водночас Кабінет міністрів увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання.

На сьогодні в Україні підтверджено лише один випадок інфікування коронавірусом.

За останніми даними, від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 4 284 людини. Водночас одужали 65 765 інфікованих.

Загалом у світі кількість інфікованих зросла до 119 120. Більшість випадків інфікування, 80 956, зафіксували на материковому Китаї. Швидко продовжує зростати кількість інфікованих в Італії — до 10 149, Ірані — до 8 043 та у Південній Кореї — до 7 755.

Поділитись: