З грецького міста Салоніки вилетів літак зі 134 евакуйованими українцями.

Про це йдеться на сторінці у Facebook «Коронавірус у світі — оперативно від МЗС України».

«Громадяни України, які перебували у грецькому місті Салоніки, повертаються в Україну. 134 українці вже на борту літака і прямують на батьківщину», — йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що в аеропорті громадяни пройдуть усі необхідні контрольні процедури, а потім їх направлять на самоізоляцію на 14 днів.

Напередодні понад 350 людей повернулися з Лондона в Україну двома спеціальними рейсами «Міжнародних авіаліній України».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджено 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Водночас, за даними Центру громадського здоров’я, 8 громадян вже одужали після того, як у них виявили коронавірус.

Поділитись: