УКРАЇНА

З Коханівського зняли наручники: сплив термін попереднього затримання

24 жовтня, 2017 22:42
УКРАЇНА/З Коханівського зняли наручники: сплив термін попереднього затримання
Зберегти
Вигляд
У Святошинському суді з командира «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського зняли наручники, оскільки закінчився 72-годинний термін його попереднього затримання.

У Святошинському суді з командира «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського зняли наручники, оскільки закінчився 72-годинний термін його попереднього затримання.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Наразі Коханівський покинув камеру тримання під вартою і перебуває у залі суду на загальних підставах.

Перед цим адвокати Коханівского заявили клопотання про відвід прокурора. Однак, суд відмовив їм у цьому.

Засідання суду по обранню Коханівскому запобіжного заходу триває.

Захист затриманого зачитує клопотання про допит свідків, яких просить викликати в суд.

Нагадаємо, 23 жовтня у Святошинському суді Києва Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 24 жовтня. Після цього прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які мали відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

У ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. У відповідь на дії правоохоронців блокувальники зруйнували залу суду і продовжили блокувати приміщення.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Коханівського суд. Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Коханівський підозрюється у тому, що незаконно застосував пневматичну зброю під час сутички.

Що сталося у Святошинському суді та за що судять очільника «Добровольчого руху ОУН» читайте в публікації Громадського. Як розглядають справу Коханівського: барикади в суді, штурм і побиття журналістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини