Технології

З компанії Tesla пішов п’ятий топ-менеджер за останній місяць — Bloomberg

21 вересня, 2018 14:46
Технології/З компанії Tesla пішов п’ятий топ-менеджер за останній місяць — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Компанія Ілона Маска Tesla продовжує втрачати топ-менеджерів. Зокрема, стало відомо про звільнення віце-президента з управління постачання товарів на світових ринках Ліама О’Коннора.

Компанія Ілона Маска Tesla продовжує втрачати топ-менеджерів. Зокрема, стало відомо про звільнення віце-президента з управління постачанням товарів на світових ринках Ліама О’Коннора.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела у компанії, адже про рішення ще не оголосили публічно.

Як зазначається, О’Коннор приєднався до компанії Tesla у березні 2015 року, куди він прийшов після роботи у Apple.

Звільнення віце-президента може стати щонайменше п'ятим за останній місяць. Напередодні з Tesla звільнився головний бухгалтер, очільник відділу HR та комунікацій, а також віце-президент з питань глобальних фінансів Джастін МакАнір.

Нагадаємо, що компанія Tesla наразі переживає затяжну кризу, пов'язану з дефіцитом обігових коштів, а також технічними проблемами у будівництві запланованого обсягу електромобілів.

Раніше Маск писав у Twitter про намір повністю викупити компанію та вивести її з біржі. Йшлося про можливість викупу акцій по 420 доларів за штуку. Засновник компанії також додав, що «фінансування забезпечено». 

Тоді він зазначив, що перешкодою для викупу акцій може стати отримання схвалення від акціонерів.

Після заяви Маска деякі інвестори подали на нього до суду, а Міністерство юстиції США розпочало розслідування через заяву Маска.

25 серпня Маск відмовився від ідеї викупити Tesla.

2 серпня повідомлялося, що компанія  Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

Раніше аналітики Bloomberg повідомляли, що у компанії Ілона Маска Tesla можуть закінчитися гроші вже у 2018 році. Зокрема, через це Ілону маску довелось внести до компанії близько 10 мільйонів доларів власних грошей.

Крім цього, під час телефонного брифінгу компанії, Ілон Маск відмовився відповідати на питання аналітиків про фінансові показники Tesla, через що її акції впали одразу на 5%.

Акціонерам компанії рекомендували звільнити Маска з посади очільника ради директорів.

Раніше повідомлялось, що акції Tesla почали падати через невиправдання очікувань інвесторів щодо кількості вироблених автомобілів та через проблеми з автопілотом.

У лютому 2018 року компанія відзвітувала про рекордні збитки, які сягнули 675 млн доларів.

Також Tesla судиться з колишнім співробітником за крадіжку даних компанії.

Пов`язані новини