Технології

З початку 2018 року в Україну ввезли понад 1,7 тисяч електромобілів

12 квітня, 2018 11:08
Технології/З початку 2018 року в Україну ввезли понад 1,7 тисяч електромобілів
Зберегти
Вигляд
За перший квартал 2018 року до України ввезли 1744 електромобіля. Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

За перший квартал 2018 року до України ввезли 1744 електромобіля. Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

Як зазначається, найбільше електромобілів ввезено у січні — 794, у лютому та березні кількість імпортованих в Україну електрокарів скоротилась майже вдвічі.

Також в ДФС повідомляють, що за аналогічний період 2017 року завезли втричі менше електромобілів — 550 одиниць.

Суттєве зростання кількості ввезених до України автомобілів, обладнаних електричними двигунами у ДФС пояснюють звільненням таких операцій від оподаткування акцизами, ПДВ та митом.

Раніше у Верховній раді пропонували звільнити від мит не лише ввезені до України електромобілі, але й запчастини до них. На думку депутатів, це сприятиме зростанню виробництва електрокарів в Україні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 35 законів для реформ, електрокари та нові монети

Раніше повідомлялось, що у Тайвані хочуть повністю перейти на електромобілі до 2040 року.

Також, у Києві планують створити мережу прокату електромобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чому українці обирають електромобілі

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти