Від початку 2018 року до України ввезли понад півмільйона авто на єврономерах з ухиленням від сплати митних та податкових зборів за їхню перереєстрацію.

«Ви задали питання, яка ж кількість таких автомобілів. Бачите, інформація різна, але за ті декілька місяців, за неповний 2018 рік, завезено більше ніж півмільйона автомобілів», — повідомила очільниця комітету Верховної Ради х питань митної та податкової політики Ніна Южаніна.

Зазначимо, що напередодні Верховний суд України не побачив правопорушення у користуванні машиною на єврономерах в України в обхід її офіційної реєстрації. Так, суд скасував позивачу штраф у розмірі 8500 гривень за не розмитнення авто.

Раніше у поліції заявляли, що перешкод для штрафування водіїв на єврономерах немає.

19 вересня власники авто на єврономерах влаштували акцію протесту під Кабміном з вимогою забезпечення доступних умов для розмитнення авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Три питання про «євробляхи»: чому протестують власники нерозмитнених авто? 

Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада України проголосувала у першому читанні законопроект №8487 щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стати власником недорогого авто

Раніше очільниця комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна («БПП») зареєструвала у парламенті законопроекти, що зменшують акцизи на розмитнення автомобілів, зареєстрованих в інших державах.

4 лютого у Києві власники авто на єврономерах вимагали спростити розмитнення.

Влітку 2017-го стало відомо, що українців почали штрафувати за авто з іноземними номерами.

Поділитись: