З московського СІЗО «Лефортово» о 8:45 виїхали два автобуси у супроводі поліцейського кортежу.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske з місця подій.

Хто перебуває в автобусах — невідомо.

ОНОВЛЕННЯ: Адвокат українських моряків Микола Полозова повідомив hromadske, що в автобусах були 24 українські моряки, захоплені Росією у листопаді 2018-го. Він повідомив, що процес звільнення українців розпочався.

Ці ж автобуси приїхали в урядовий аеропорт «Внуково-2».

Останніми днями активно обговорюється тема можливого обміну ув'язнених між Україною та Росією.

21 серпня російське агентство «Інтерфакс» з посиланням на власні джерела повідомило, що п'ятьох українських політв'язнів перевезли в Москву і готуються видати Україні. Також російське «видання КоммерсантЪ» 21 серпня повідомило, що українських моряків готують до обміну.

Так, 22 серпня РБК з посиланням на джерела повідомляло, що Росія та Україна домовились обміняти ув’язнених з обох сторін за формулою «33 на 33».

23 серпня Зеленський сказав, що розраховує на результати щодо обміну ув'язнених між Росією й Україною найближчими днями.

2 вересня у московському СІЗО «Лефортово» взяли передачі для 32 в'язнів Кремля, яких досі утримували у різних СІЗО та колоніях Росії. Зокрема, прийняли передачі для Романа Сущенка, Євгена Панова, Олексія Сизоновича, Миколи Карпюка, Володимира Балуха, Павла Гриба, Станіслава Клиха та Олександра Кольченка та 25 військовополонених моряків. Про місцеперебування Олега Сенцова не повідомляли.

5 вересня президент РФ Володимир Путін заявив, що обмін ув'язненими між Росією й Україною буде масштабним.

Поділитись: