З моменту запуску патрульної поліції керівництво звільнило понад 230 співробітників через тяжкі або систематичні дисциплінарні правопорушення.

Про це в інтерв’ю Громадському повідомив перший заступник керівника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. 

«На даний момент, якщо ми беремо звільнення саме за дисциплінарними проступками, то це понад 230 поліцейських. Особа спершу отримує догану, потім іншу догану, потім повідомлення про неповну службову відповідність, а потім вже тільки звільнення. Буває також, що порушення дуже суттєве, і тоді вже одразу приймається рішення про звільнення», — сказав Білошицький. 

Також він повідомив, що кожного року внутрішня безпека проводить майже по чотири тисячі службових розслідувань щодо патрульних. 

«У нас за 2017 і 2018 рік проведено майже по чотири тисячі службових розслідувань. Це окремо по кожному року. Постійно проводяться розслідування з різних питань: і скарг, і звернень, і просто інформація. Також перевіряється інформація, яку ми виявляємо самі, всередині підрозділу», — додав Білощицький.

Раніше Білощицький повідомив, що співробітники внутрішньої безпеки Національної поліції України перевіряють інформацію про погрози Зої Мельник, яка працює в патрульній поліції Одеської області. Напередодні жінка опублікувала аудіозапис телефонних розмов, де невідомий погрожує їй та її дитині

Нагадаємо, Зоя Мельник регулярно писала критичні пости про роботу управління патрульної поліції в Одесі, розповідаючи про систематичне хабарництво, встановлені «плани» від керівництва на кількість штрафів.

Пізніше Мельник заявила, що не зацікавлена й надалі працювати у правоохоронному відомстві.

8 липня начальника патрульної поліції Одеської області Юрія Рибака відсторонили від посади після низки заяв його підлеглої Зої Мельник про хабарництво та неефективність роботи відомства.

Поділитись: